Produkt Topcom Digitální infračervený teploměr ušní / čelní 401 Brno

Popis: Teploměry osobní Topcom Digitální infračervený teploměr ušní / čelní 401 Topcom
Digitální ušní a čelový teploměr Topcom s infračervenou technologií. Měří přesně během 2 sekund tělesnou teplotu. Paměť na 9 měření, signalizace horečky při teplotě nad 38 °C, sekvenční měření po 3 sekundách, LCD displej s datumem a časem a pokojovou teplotou, automatické vypínání pro úsporu spotřeby. Indikace znečištěného čidla – upozornění na nut… Zobrazit celý popis zboží >>>

  • Topcom Digitální infračervený teploměr ušní / čelní 401 Teploměry osobní
Cena
829 Kč
Dostupnost produktu
19.05.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Trendybaby.cz

Podrobnosti a popis výrobku s vyzvednutím v Brně

Toto zboží si můžete kouput v e-shopu Trendybaby.cz, kde je nabízen za cenu 829 Kč. Produkt můžete vyzvednout na některé z prodejen v Brně nebona výjedních místech (např. zásilkovna, uloženka nebo PPL point - liší se dle prodejce). Podívejte se v e-shopu na skladovost zboží na prodejnách a výdejnách v Brně.

Vlastnosti Topcom Digitální infračervený teploměr ušní / čelní 401 Topcom

Specifikace Topcom Digitální infračervený teploměr ušní / čelní 401 naleznete zde, nebo přímo na stránkách prodejce Trendybaby.cz Topcom, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za skvělou cenu 829 Kč.


Hodnocení zboží

Uživatelé internetu hodnotí tyto produkty následovně a dávají 5 hvězdy.Názory na Topcom Digitální infračervený teploměr ušní / čelní 401

Lucie
Datum: před týdnem
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Topcom Digitální infračervený teploměr ušní / čelní 401. A tento produkt mi vyhovuje.


Michal
Datum: před týdnem
Hodnocení: Produkt Topcom Digitální infračervený teploměr ušní / čelní 401 hodnotím kladně, líbí se mi jeho vlastnosti a jsem se vším spokojen a splňuje má očekávání.


Tomáš
Datum: před měsícem
Hodnocení: Od této značky Topcom mám již několik jiných produktů (kat. Teploměry osobní )a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.


Martina
Datum: před měsícem
Hodnocení Teploměry osobní: S obchodem v Brně Trendybaby.cz mám dobré zkušenosti, a tak zde pravidelně nakupuji.

Parametry zboží:
- populární dodavatel a výrobce Topcom
- výrobní EAN 5411519017437 a identifikační kód 60962
- prodejní zařazení Teploměry osobní


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

HeurekaKde koupit nejlevněji Topcom Digitální infračervený teploměr ušní / čelní 401 v Brně

Chcete ušetřit každou korunu? Od toho zde je i srovnávač cen Heureka, která vám poradí, který obchod prodává dané zboží Teploměry osobní Topcom Digitální infračervený teploměr ušní / čelní 401 za nejlepší cenu. Skvělou funkcí je i možnost si vybrat e-shopy s výdejním místem nebo pobočkou v Brně. Podívejte se na nejbližší obchod. Zobrazit zboží na Heurece.ZboziSkladem v Brně Topcom Digitální infračervený teploměr ušní / čelní 401 Teploměry osobní

Chcete dané zboží Topcom Digitální infračervený teploměr ušní / čelní 401 koupit a mít doma co nejrychleji? Rozumíme vám a proto doporučujeme se podívat přímo na stránky obchodu zde, a nebo ověřit skladovost i na stránkách zbozi.cz, kde jsou desítky obchodů s podobným sortimentem Teploměry osobní a nabízí osobní vyzvendutí ve městě Brno.


Informace

Pokud k produktu potřebujete produktovou dokumentaci, manuály, či podrobné složení k produktu 5411519017437 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Trendybaby.cz, kde jsou veškeré údaje aktuální.


Rozvoz zboží Teploměry osobní Topcom

- Doručení zboží po ČR do 1-3 pracovních dnů na vaši adresu nebo na výdejní místo
- desítky výdjeních a odběrných míst v Brně
- Můžete zvolit dopravu Trendybaby.cz pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurárem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)Informace: veškeré informace jakož to popis produktu Topcom Digitální infračervený teploměr ušní / čelní 401, cena a jeho dosutpnost je informačnícho charakteru a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné aktuální informace se podívejte na stránky e-shopu/dodavatele (Trendybaby.cz) daného zboží.

Zákazníci často procházejí i tyto produkty:

Nabízíme i další podobný sortiment zboží
Brno Teploměry osobní - zobrazit další