Produkt Škrabadlo JK Firenze rohové béžovohnědé 50x50x120cm Brno

Popis: Velká škrabadla a odpočívadla pro kočky Škrabadlo JK Firenze rohové béžovohnědé 50x50x120cm JK Animals
Popis: Škrabadlo JK Firenze rohové béžovohnědé 50x50x120cmŠkrabadlo JK Firenze rohové béžovohnědé 50x50x120cm je doplňkový sortiment pro domácí mazlíčky.Podrobnosti: Škrabadlo JK Firenze rohové béžovohnědé 50x50x120cmŠkrabadlo JK Firenze rohové béžovohnědé 50x50x120cm je kvalitní škrabadlo pro kočky žijící v bytě. Je to místo, kde si Vaši mazlíčci… Zobrazit celý popis zboží >>>

  • Škrabadlo JK Firenze rohové béžovohnědé 50x50x120cm Velká škrabadla a odpočívadla pro kočky
Cena
1 999 Kč
Dostupnost produktu
11.07.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » HappyZoo.cz

Podrobnosti a popis výrobku s vyzvednutím v Brně

Toto zboží si můžete kouput v e-shopu HappyZoo.cz, kde je nabízen za cenu 1 999 Kč. Produkt můžete vyzvednout na některé z prodejen v Brně nebona výjedních místech (např. zásilkovna, uloženka nebo PPL point - liší se dle prodejce). Podívejte se v e-shopu na skladovost zboží na prodejnách a výdejnách v Brně.

Vlastnosti Škrabadlo JK Firenze rohové béžovohnědé 50x50x120cm JK Animals

Specifikace Škrabadlo JK Firenze rohové béžovohnědé 50x50x120cm naleznete zde, nebo přímo na stránkách prodejce HappyZoo.cz JK Animals, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za skvělou cenu 1 999 Kč.


Hodnocení zboží

Uživatelé internetu hodnotí tyto produkty následovně a dávají 5 hvězdy.Názory na Škrabadlo JK Firenze rohové béžovohnědé 50x50x120cm

Lucie
Datum: před týdnem
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Škrabadlo JK Firenze rohové béžovohnědé 50x50x120cm. A tento produkt mi vyhovuje.


Michal
Datum: před týdnem
Hodnocení: Produkt Škrabadlo JK Firenze rohové béžovohnědé 50x50x120cm hodnotím kladně, líbí se mi jeho vlastnosti a jsem se vším spokojen a splňuje má očekávání.


Tomáš
Datum: před měsícem
Hodnocení: Od této značky JK Animals mám již několik jiných produktů (kat. Velká škrabadla a odpočívadla pro kočky )a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.


Martina
Datum: před měsícem
Hodnocení Velká škrabadla a odpočívadla pro kočky: S obchodem v Brně HappyZoo.cz mám dobré zkušenosti, a tak zde pravidelně nakupuji.

Parametry zboží:
- populární dodavatel a výrobce JK Animals
- výrobní EAN 8595159437927 a identifikační kód
- prodejní zařazení Velká škrabadla a odpočívadla pro kočky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

HeurekaKde koupit nejlevněji Škrabadlo JK Firenze rohové béžovohnědé 50x50x120cm v Brně

Chcete ušetřit každou korunu? Od toho zde je i srovnávač cen Heureka, která vám poradí, který obchod prodává dané zboží Velká škrabadla a odpočívadla pro kočky Škrabadlo JK Firenze rohové béžovohnědé 50x50x120cm za nejlepší cenu. Skvělou funkcí je i možnost si vybrat e-shopy s výdejním místem nebo pobočkou v Brně. Podívejte se na nejbližší obchod. Zobrazit zboží na Heurece.ZboziSkladem v Brně Škrabadlo JK Firenze rohové béžovohnědé 50x50x120cm Velká škrabadla a odpočívadla pro kočky

Chcete dané zboží Škrabadlo JK Firenze rohové béžovohnědé 50x50x120cm koupit a mít doma co nejrychleji? Rozumíme vám a proto doporučujeme se podívat přímo na stránky obchodu zde, a nebo ověřit skladovost i na stránkách zbozi.cz, kde jsou desítky obchodů s podobným sortimentem Velká škrabadla a odpočívadla pro kočky a nabízí osobní vyzvendutí ve městě Brno.


Informace

Pokud k produktu potřebujete produktovou dokumentaci, manuály, či podrobné složení k produktu 8595159437927 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce HappyZoo.cz, kde jsou veškeré údaje aktuální.


Rozvoz zboží Velká škrabadla a odpočívadla pro kočky JK Animals

- Doručení zboží po ČR do 1-3 pracovních dnů na vaši adresu nebo na výdejní místo
- desítky výdjeních a odběrných míst v Brně
- Můžete zvolit dopravu HappyZoo.cz pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurárem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)Informace: veškeré informace jakož to popis produktu Škrabadlo JK Firenze rohové béžovohnědé 50x50x120cm, cena a jeho dosutpnost je informačnícho charakteru a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné aktuální informace se podívejte na stránky e-shopu/dodavatele (HappyZoo.cz) daného zboží.

Zákazníci často procházejí i tyto produkty:

Nabízíme i další podobný sortiment zboží
Brno Velká škrabadla a odpočívadla pro kočky - zobrazit další