Produkt SAPHO RETRO keramické umyvadlo 41x30cm, otvor pro baterii vpravo, bez přepadu 103301DX Brno

Popis: Umyvadla SAPHO RETRO keramické umyvadlo 41x30cm, otvor pro baterii vpravo, bez přepadu 103301DX Sapho
Zobrazit celý popis zboží >>>

  • SAPHO RETRO keramické umyvadlo 41x30cm, otvor pro baterii vpravo, bez přepadu 103301DX Umyvadla
Cena
4 091 Kč
Dostupnost produktu
08.02.2021
Doprava
od 349 Kč
Do obchodu » SIKO.CZ

Podrobnosti a popis výrobku s vyzvednutím v Brně

Toto zboží si můžete kouput v e-shopu SIKO.CZ, kde je nabízen za cenu 4 091 Kč. Produkt můžete vyzvednout na některé z prodejen v Brně nebona výjedních místech (např. zásilkovna, uloženka nebo PPL point - liší se dle prodejce). Podívejte se v e-shopu na skladovost zboží na prodejnách a výdejnách v Brně.

Vlastnosti SAPHO RETRO keramické umyvadlo 41x30cm, otvor pro baterii vpravo, bez přepadu 103301DX Sapho

Specifikace SAPHO RETRO keramické umyvadlo 41x30cm, otvor pro baterii vpravo, bez přepadu 103301DX naleznete zde, nebo přímo na stránkách prodejce SIKO.CZ Sapho, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za skvělou cenu 4 091 Kč.


Hodnocení zboží

Uživatelé internetu hodnotí tyto produkty následovně a dávají 5 hvězdy.Názory na SAPHO RETRO keramické umyvadlo 41x30cm, otvor pro baterii vpravo, bez přepadu 103301DX

Lucie
Datum: před týdnem
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze SAPHO RETRO keramické umyvadlo 41x30cm, otvor pro baterii vpravo, bez přepadu 103301DX. A tento produkt mi vyhovuje.


Michal
Datum: před týdnem
Hodnocení: Produkt SAPHO RETRO keramické umyvadlo 41x30cm, otvor pro baterii vpravo, bez přepadu 103301DX hodnotím kladně, líbí se mi jeho vlastnosti a jsem se vším spokojen a splňuje má očekávání.


Tomáš
Datum: před měsícem
Hodnocení: Od této značky Sapho mám již několik jiných produktů (kat. Umyvadla )a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.


Martina
Datum: před měsícem
Hodnocení Umyvadla: S obchodem v Brně SIKO.CZ mám dobré zkušenosti, a tak zde pravidelně nakupuji.

Parametry zboží:
- populární dodavatel a výrobce Sapho
- výrobní EAN a identifikační kód 103301DX
- prodejní zařazení Umyvadla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

HeurekaKde koupit nejlevněji SAPHO RETRO keramické umyvadlo 41x30cm, otvor pro baterii vpravo, bez přepadu 103301DX v Brně

Chcete ušetřit každou korunu? Od toho zde je i srovnávač cen Heureka, která vám poradí, který obchod prodává dané zboží Umyvadla SAPHO RETRO keramické umyvadlo 41x30cm, otvor pro baterii vpravo, bez přepadu 103301DX za nejlepší cenu. Skvělou funkcí je i možnost si vybrat e-shopy s výdejním místem nebo pobočkou v Brně. Podívejte se na nejbližší obchod. Zobrazit zboží na Heurece.ZboziSkladem v Brně SAPHO RETRO keramické umyvadlo 41x30cm, otvor pro baterii vpravo, bez přepadu 103301DX Umyvadla

Chcete dané zboží SAPHO RETRO keramické umyvadlo 41x30cm, otvor pro baterii vpravo, bez přepadu 103301DX koupit a mít doma co nejrychleji? Rozumíme vám a proto doporučujeme se podívat přímo na stránky obchodu zde, a nebo ověřit skladovost i na stránkách zbozi.cz, kde jsou desítky obchodů s podobným sortimentem Umyvadla a nabízí osobní vyzvendutí ve městě Brno.


Informace

Pokud k produktu potřebujete produktovou dokumentaci, manuály, či podrobné složení k produktu , obracejte se s dotazem přímo na výrobce. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce SIKO.CZ, kde jsou veškeré údaje aktuální.


Rozvoz zboží Umyvadla Sapho

- Doručení zboží po ČR do 1-3 pracovních dnů na vaši adresu nebo na výdejní místo
- desítky výdjeních a odběrných míst v Brně
- Můžete zvolit dopravu SIKO.CZ pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurárem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)Informace: veškeré informace jakož to popis produktu SAPHO RETRO keramické umyvadlo 41x30cm, otvor pro baterii vpravo, bez přepadu 103301DX, cena a jeho dosutpnost je informačnícho charakteru a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné aktuální informace se podívejte na stránky e-shopu/dodavatele (SIKO.CZ) daného zboží.

Zákazníci často procházejí i tyto produkty:

Nabízíme i další podobný sortiment zboží
Brno Umyvadla - zobrazit další