Produkt Sanela SLZM 03X - Nerezové madlo pevné, délka 550 mm, matný povrch (SLZM03X) Brno

Popis: Madla k vaně Sanela SLZM 03X - Nerezové madlo pevné, délka 550 mm, matný povrch (SLZM03X) Sanela
Nerezové madlo pevné, délka 550 mm, s matným povrchem, od známé společnosti Sanela. Zobrazit celý popis zboží >>>

  • Sanela SLZM 03X - Nerezové madlo pevné, délka 550 mm, matný povrch (SLZM03X) Madla k vaně
Cena
1 545 Kč
Dostupnost produktu
24.03.2021
Doprava
od 129 Kč
Do obchodu » SIKO.CZ

Podrobnosti a popis výrobku s vyzvednutím v Brně

Toto zboží si můžete kouput v e-shopu SIKO.CZ, kde je nabízen za cenu 1 545 Kč. Produkt můžete vyzvednout na některé z prodejen v Brně nebona výjedních místech (např. zásilkovna, uloženka nebo PPL point - liší se dle prodejce). Podívejte se v e-shopu na skladovost zboží na prodejnách a výdejnách v Brně.

Vlastnosti Sanela SLZM 03X - Nerezové madlo pevné, délka 550 mm, matný povrch (SLZM03X) Sanela

Specifikace Sanela SLZM 03X - Nerezové madlo pevné, délka 550 mm, matný povrch (SLZM03X) naleznete zde, nebo přímo na stránkách prodejce SIKO.CZ Sanela, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za skvělou cenu 1 545 Kč.


Hodnocení zboží

Uživatelé internetu hodnotí tyto produkty následovně a dávají 5 hvězdy.Názory na Sanela SLZM 03X - Nerezové madlo pevné, délka 550 mm, matný povrch (SLZM03X)

Lucie
Datum: před týdnem
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Sanela SLZM 03X - Nerezové madlo pevné, délka 550 mm, matný povrch (SLZM03X). A tento produkt mi vyhovuje.


Michal
Datum: před týdnem
Hodnocení: Produkt Sanela SLZM 03X - Nerezové madlo pevné, délka 550 mm, matný povrch (SLZM03X) hodnotím kladně, líbí se mi jeho vlastnosti a jsem se vším spokojen a splňuje má očekávání.


Tomáš
Datum: před měsícem
Hodnocení: Od této značky Sanela mám již několik jiných produktů (kat. Madla k vaně )a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.


Martina
Datum: před měsícem
Hodnocení Madla k vaně: S obchodem v Brně SIKO.CZ mám dobré zkušenosti, a tak zde pravidelně nakupuji.

Parametry zboží:
- populární dodavatel a výrobce Sanela
- výrobní EAN 8591385490347 a identifikační kód SLZM03X
- prodejní zařazení Madla k vaně


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

HeurekaKde koupit nejlevněji Sanela SLZM 03X - Nerezové madlo pevné, délka 550 mm, matný povrch (SLZM03X) v Brně

Chcete ušetřit každou korunu? Od toho zde je i srovnávač cen Heureka, která vám poradí, který obchod prodává dané zboží Madla k vaně Sanela SLZM 03X - Nerezové madlo pevné, délka 550 mm, matný povrch (SLZM03X) za nejlepší cenu. Skvělou funkcí je i možnost si vybrat e-shopy s výdejním místem nebo pobočkou v Brně. Podívejte se na nejbližší obchod. Zobrazit zboží na Heurece.ZboziSkladem v Brně Sanela SLZM 03X - Nerezové madlo pevné, délka 550 mm, matný povrch (SLZM03X) Madla k vaně

Chcete dané zboží Sanela SLZM 03X - Nerezové madlo pevné, délka 550 mm, matný povrch (SLZM03X) koupit a mít doma co nejrychleji? Rozumíme vám a proto doporučujeme se podívat přímo na stránky obchodu zde, a nebo ověřit skladovost i na stránkách zbozi.cz, kde jsou desítky obchodů s podobným sortimentem Madla k vaně a nabízí osobní vyzvendutí ve městě Brno.


Informace

Pokud k produktu potřebujete produktovou dokumentaci, manuály, či podrobné složení k produktu 8591385490347 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce SIKO.CZ, kde jsou veškeré údaje aktuální.


Rozvoz zboží Madla k vaně Sanela

- Doručení zboží po ČR do 1-3 pracovních dnů na vaši adresu nebo na výdejní místo
- desítky výdjeních a odběrných míst v Brně
- Můžete zvolit dopravu SIKO.CZ pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurárem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)Informace: veškeré informace jakož to popis produktu Sanela SLZM 03X - Nerezové madlo pevné, délka 550 mm, matný povrch (SLZM03X), cena a jeho dosutpnost je informačnícho charakteru a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné aktuální informace se podívejte na stránky e-shopu/dodavatele (SIKO.CZ) daného zboží.

Zákazníci často procházejí i tyto produkty:

Nabízíme i další podobný sortiment zboží
Brno Madla k vaně - zobrazit další