Produkt Sanela Nerezové madlo univerzální, pevné, délka 300 mm, lesklý povrch SLZM 02 Brno

Popis: Madla k vaně Sanela Nerezové madlo univerzální, pevné, délka 300 mm, lesklý povrch SLZM 02 Sanela
Nerezové madlo univerzální, pevné, délka 600 mm, s lesklým povrchem, od známé společnosti Sanela. Zobrazit celý popis zboží >>>

  • Sanela Nerezové madlo univerzální, pevné, délka 300 mm, lesklý povrch SLZM 02 Madla k vaně
Cena
981 Kč
Dostupnost produktu
10.02.2021
Doprava
od 129 Kč
Do obchodu » SIKO.CZ

Podrobnosti a popis výrobku s vyzvednutím v Brně

Toto zboží si můžete kouput v e-shopu SIKO.CZ, kde je nabízen za cenu 981 Kč. Produkt můžete vyzvednout na některé z prodejen v Brně nebona výjedních místech (např. zásilkovna, uloženka nebo PPL point - liší se dle prodejce). Podívejte se v e-shopu na skladovost zboží na prodejnách a výdejnách v Brně.

Vlastnosti Sanela Nerezové madlo univerzální, pevné, délka 300 mm, lesklý povrch SLZM 02 Sanela

Specifikace Sanela Nerezové madlo univerzální, pevné, délka 300 mm, lesklý povrch SLZM 02 naleznete zde, nebo přímo na stránkách prodejce SIKO.CZ Sanela, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za skvělou cenu 981 Kč.


Hodnocení zboží

Uživatelé internetu hodnotí tyto produkty následovně a dávají 5 hvězdy.Názory na Sanela Nerezové madlo univerzální, pevné, délka 300 mm, lesklý povrch SLZM 02

Lucie
Datum: před týdnem
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Sanela Nerezové madlo univerzální, pevné, délka 300 mm, lesklý povrch SLZM 02. A tento produkt mi vyhovuje.


Michal
Datum: před týdnem
Hodnocení: Produkt Sanela Nerezové madlo univerzální, pevné, délka 300 mm, lesklý povrch SLZM 02 hodnotím kladně, líbí se mi jeho vlastnosti a jsem se vším spokojen a splňuje má očekávání.


Tomáš
Datum: před měsícem
Hodnocení: Od této značky Sanela mám již několik jiných produktů (kat. Madla k vaně )a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.


Martina
Datum: před měsícem
Hodnocení Madla k vaně: S obchodem v Brně SIKO.CZ mám dobré zkušenosti, a tak zde pravidelně nakupuji.

Parametry zboží:
- populární dodavatel a výrobce Sanela
- výrobní EAN a identifikační kód SLZM02D
- prodejní zařazení Madla k vaně


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

HeurekaKde koupit nejlevněji Sanela Nerezové madlo univerzální, pevné, délka 300 mm, lesklý povrch SLZM 02 v Brně

Chcete ušetřit každou korunu? Od toho zde je i srovnávač cen Heureka, která vám poradí, který obchod prodává dané zboží Madla k vaně Sanela Nerezové madlo univerzální, pevné, délka 300 mm, lesklý povrch SLZM 02 za nejlepší cenu. Skvělou funkcí je i možnost si vybrat e-shopy s výdejním místem nebo pobočkou v Brně. Podívejte se na nejbližší obchod. Zobrazit zboží na Heurece.ZboziSkladem v Brně Sanela Nerezové madlo univerzální, pevné, délka 300 mm, lesklý povrch SLZM 02 Madla k vaně

Chcete dané zboží Sanela Nerezové madlo univerzální, pevné, délka 300 mm, lesklý povrch SLZM 02 koupit a mít doma co nejrychleji? Rozumíme vám a proto doporučujeme se podívat přímo na stránky obchodu zde, a nebo ověřit skladovost i na stránkách zbozi.cz, kde jsou desítky obchodů s podobným sortimentem Madla k vaně a nabízí osobní vyzvendutí ve městě Brno.


Informace

Pokud k produktu potřebujete produktovou dokumentaci, manuály, či podrobné složení k produktu , obracejte se s dotazem přímo na výrobce. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce SIKO.CZ, kde jsou veškeré údaje aktuální.


Rozvoz zboží Madla k vaně Sanela

- Doručení zboží po ČR do 1-3 pracovních dnů na vaši adresu nebo na výdejní místo
- desítky výdjeních a odběrných míst v Brně
- Můžete zvolit dopravu SIKO.CZ pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurárem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)Informace: veškeré informace jakož to popis produktu Sanela Nerezové madlo univerzální, pevné, délka 300 mm, lesklý povrch SLZM 02, cena a jeho dosutpnost je informačnícho charakteru a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné aktuální informace se podívejte na stránky e-shopu/dodavatele (SIKO.CZ) daného zboží.

Zákazníci často procházejí i tyto produkty:

Nabízíme i další podobný sortiment zboží
Brno Madla k vaně - zobrazit další