Produkt Posuv.dveře 1-díl. s pev.seg. vpr. Aura Brno

Popis: Sprchové kouty Posuv.dveře 1-díl. s pev.seg. vpr. Aura Huppe
Kout je vybaven technologií Soft-close (dveřní segment posuvných dveří se pomalu dovírá k protilehlé boční stěně) Zobrazit celý popis zboží >>>

  • Posuv.dveře 1-díl. s pev.seg. vpr. Aura Sprchové kouty
Cena
22 477 Kč
Dostupnost produktu
30.01.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » SIKO.CZ

Podrobnosti a popis výrobku s vyzvednutím v Brně

Toto zboží si můžete kouput v e-shopu SIKO.CZ, kde je nabízen za cenu 22 477 Kč. Produkt můžete vyzvednout na některé z prodejen v Brně nebona výjedních místech (např. zásilkovna, uloženka nebo PPL point - liší se dle prodejce). Podívejte se v e-shopu na skladovost zboží na prodejnách a výdejnách v Brně.

Vlastnosti Posuv.dveře 1-díl. s pev.seg. vpr. Aura Huppe

Specifikace Posuv.dveře 1-díl. s pev.seg. vpr. Aura naleznete zde, nebo přímo na stránkách prodejce SIKO.CZ Huppe, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za skvělou cenu 22 477 Kč.


Hodnocení zboží

Uživatelé internetu hodnotí tyto produkty následovně a dávají 5 hvězdy.Názory na Posuv.dveře 1-díl. s pev.seg. vpr. Aura

Lucie
Datum: před týdnem
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Posuv.dveře 1-díl. s pev.seg. vpr. Aura. A tento produkt mi vyhovuje.


Michal
Datum: před týdnem
Hodnocení: Produkt Posuv.dveře 1-díl. s pev.seg. vpr. Aura hodnotím kladně, líbí se mi jeho vlastnosti a jsem se vším spokojen a splňuje má očekávání.


Tomáš
Datum: před měsícem
Hodnocení: Od této značky Huppe mám již několik jiných produktů (kat. Sprchové kouty )a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.


Martina
Datum: před měsícem
Hodnocení Sprchové kouty: S obchodem v Brně SIKO.CZ mám dobré zkušenosti, a tak zde pravidelně nakupuji.

Parametry zboží:
- populární dodavatel a výrobce Huppe
- výrobní EAN 4052089704771 a identifikační kód 401514.092.322.730
- prodejní zařazení Sprchové kouty


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

HeurekaKde koupit nejlevněji Posuv.dveře 1-díl. s pev.seg. vpr. Aura v Brně

Chcete ušetřit každou korunu? Od toho zde je i srovnávač cen Heureka, která vám poradí, který obchod prodává dané zboží Sprchové kouty Posuv.dveře 1-díl. s pev.seg. vpr. Aura za nejlepší cenu. Skvělou funkcí je i možnost si vybrat e-shopy s výdejním místem nebo pobočkou v Brně. Podívejte se na nejbližší obchod. Zobrazit zboží na Heurece.ZboziSkladem v Brně Posuv.dveře 1-díl. s pev.seg. vpr. Aura Sprchové kouty

Chcete dané zboží Posuv.dveře 1-díl. s pev.seg. vpr. Aura koupit a mít doma co nejrychleji? Rozumíme vám a proto doporučujeme se podívat přímo na stránky obchodu zde, a nebo ověřit skladovost i na stránkách zbozi.cz, kde jsou desítky obchodů s podobným sortimentem Sprchové kouty a nabízí osobní vyzvendutí ve městě Brno.


Informace

Pokud k produktu potřebujete produktovou dokumentaci, manuály, či podrobné složení k produktu 4052089704771 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce SIKO.CZ, kde jsou veškeré údaje aktuální.


Rozvoz zboží Sprchové kouty Huppe

- Doručení zboží po ČR do 1-3 pracovních dnů na vaši adresu nebo na výdejní místo
- desítky výdjeních a odběrných míst v Brně
- Můžete zvolit dopravu SIKO.CZ pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurárem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)Informace: veškeré informace jakož to popis produktu Posuv.dveře 1-díl. s pev.seg. vpr. Aura, cena a jeho dosutpnost je informačnícho charakteru a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné aktuální informace se podívejte na stránky e-shopu/dodavatele (SIKO.CZ) daného zboží.

Zákazníci často procházejí i tyto produkty:

Nabízíme i další podobný sortiment zboží
Brno Sprchové kouty - zobrazit další