Produkt Pieps TX600 Transmitter Pieps Brno

Popis: Lavinové sondy a vyhledávače Pieps TX600 Transmitter Pieps Pieps
Vysílač určený pro psy. Zobrazit celý popis zboží >>>

  • Pieps TX600 Transmitter Pieps Lavinové sondy a vyhledávače
Cena
2 598 Kč
Dostupnost produktu
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Hanibal.cz

Podrobnosti a popis výrobku s vyzvednutím v Brně

Toto zboží si můžete kouput v e-shopu Hanibal.cz, kde je nabízen za cenu 2 598 Kč. Produkt můžete vyzvednout na některé z prodejen v Brně nebona výjedních místech (např. zásilkovna, uloženka nebo PPL point - liší se dle prodejce). Podívejte se v e-shopu na skladovost zboží na prodejnách a výdejnách v Brně.

Vlastnosti Pieps TX600 Transmitter Pieps Pieps

Specifikace Pieps TX600 Transmitter Pieps naleznete zde, nebo přímo na stránkách prodejce Hanibal.cz Pieps, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za skvělou cenu 2 598 Kč.


Hodnocení zboží

Uživatelé internetu hodnotí tyto produkty následovně a dávají 4 hvězdy.Názory na Pieps TX600 Transmitter Pieps

Lucie
Datum: před týdnem
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Pieps TX600 Transmitter Pieps. A tento produkt mi vyhovuje.


Michal
Datum: před týdnem
Hodnocení: Produkt Pieps TX600 Transmitter Pieps hodnotím kladně, líbí se mi jeho vlastnosti a jsem se vším spokojen a splňuje má očekávání.


Tomáš
Datum: před měsícem
Hodnocení: Od této značky Pieps mám již několik jiných produktů (kat. Lavinové sondy a vyhledávače )a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.


Martina
Datum: před měsícem
Hodnocení Lavinové sondy a vyhledávače: S obchodem v Brně Hanibal.cz mám dobré zkušenosti, a tak zde pravidelně nakupuji.

Parametry zboží:
- populární dodavatel a výrobce Pieps
- výrobní EAN a identifikační kód PIE034
- prodejní zařazení Lavinové sondy a vyhledávače


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

HeurekaKde koupit nejlevněji Pieps TX600 Transmitter Pieps v Brně

Chcete ušetřit každou korunu? Od toho zde je i srovnávač cen Heureka, která vám poradí, který obchod prodává dané zboží Lavinové sondy a vyhledávače Pieps TX600 Transmitter Pieps za nejlepší cenu. Skvělou funkcí je i možnost si vybrat e-shopy s výdejním místem nebo pobočkou v Brně. Podívejte se na nejbližší obchod. Zobrazit zboží na Heurece.ZboziSkladem v Brně Pieps TX600 Transmitter Pieps Lavinové sondy a vyhledávače

Chcete dané zboží Pieps TX600 Transmitter Pieps koupit a mít doma co nejrychleji? Rozumíme vám a proto doporučujeme se podívat přímo na stránky obchodu zde, a nebo ověřit skladovost i na stránkách zbozi.cz, kde jsou desítky obchodů s podobným sortimentem Lavinové sondy a vyhledávače a nabízí osobní vyzvendutí ve městě Brno.


Informace

Pokud k produktu potřebujete produktovou dokumentaci, manuály, či podrobné složení k produktu , obracejte se s dotazem přímo na výrobce. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Hanibal.cz, kde jsou veškeré údaje aktuální.


Rozvoz zboží Lavinové sondy a vyhledávače Pieps

- Doručení zboží po ČR do 1-3 pracovních dnů na vaši adresu nebo na výdejní místo
- desítky výdjeních a odběrných míst v Brně
- Můžete zvolit dopravu Hanibal.cz pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurárem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)Informace: veškeré informace jakož to popis produktu Pieps TX600 Transmitter Pieps, cena a jeho dosutpnost je informačnícho charakteru a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné aktuální informace se podívejte na stránky e-shopu/dodavatele (Hanibal.cz) daného zboží.

Zákazníci často procházejí i tyto produkty:

Nabízíme i další podobný sortiment zboží
Brno Lavinové sondy a vyhledávače - zobrazit další