Produkt NUK Parní sterilizátor elektrický VAPO 2 v 1 Brno

Popis: Sterilizátory a ohřívače NUK Parní sterilizátor elektrický VAPO 2 v 1 NUK
NUK Parní sterilizátor elektrický VAPO 2 v 1 Miminka vyžadují důkladnou péči – předevšim v oblasti krmení. Aby bylo jednoduché vaše děti několikrát denně nakrmit a pokaždé mít k dispozici čistou a sterilizovanou lahvičku, vytvořili jsme NUK Parní sterilizátor, navíc s možností zdravého vaření jídla v páře. >Spolehlivé desinfikování za pouhých 15… Zobrazit celý popis zboží >>>

  • NUK Parní sterilizátor elektrický VAPO 2 v 1 Sterilizátory a ohřívače
Cena
2 390 Kč
Dostupnost produktu
19.05.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Trendybaby.cz

Podrobnosti a popis výrobku s vyzvednutím v Brně

Toto zboží si můžete kouput v e-shopu Trendybaby.cz, kde je nabízen za cenu 2 390 Kč. Produkt můžete vyzvednout na některé z prodejen v Brně nebona výjedních místech (např. zásilkovna, uloženka nebo PPL point - liší se dle prodejce). Podívejte se v e-shopu na skladovost zboží na prodejnách a výdejnách v Brně.

Vlastnosti NUK Parní sterilizátor elektrický VAPO 2 v 1 NUK

Specifikace NUK Parní sterilizátor elektrický VAPO 2 v 1 naleznete zde, nebo přímo na stránkách prodejce Trendybaby.cz NUK, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za skvělou cenu 2 390 Kč.


Hodnocení zboží

Uživatelé internetu hodnotí tyto produkty následovně a dávají 4 hvězdy.Názory na NUK Parní sterilizátor elektrický VAPO 2 v 1

Lucie
Datum: před týdnem
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze NUK Parní sterilizátor elektrický VAPO 2 v 1. A tento produkt mi vyhovuje.


Michal
Datum: před týdnem
Hodnocení: Produkt NUK Parní sterilizátor elektrický VAPO 2 v 1 hodnotím kladně, líbí se mi jeho vlastnosti a jsem se vším spokojen a splňuje má očekávání.


Tomáš
Datum: před měsícem
Hodnocení: Od této značky NUK mám již několik jiných produktů (kat. Sterilizátory a ohřívače )a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.


Martina
Datum: před měsícem
Hodnocení Sterilizátory a ohřívače: S obchodem v Brně Trendybaby.cz mám dobré zkušenosti, a tak zde pravidelně nakupuji.

Parametry zboží:
- populární dodavatel a výrobce NUK
- výrobní EAN 4008600028963 a identifikační kód 85070
- prodejní zařazení Sterilizátory a ohřívače


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

HeurekaKde koupit nejlevněji NUK Parní sterilizátor elektrický VAPO 2 v 1 v Brně

Chcete ušetřit každou korunu? Od toho zde je i srovnávač cen Heureka, která vám poradí, který obchod prodává dané zboží Sterilizátory a ohřívače NUK Parní sterilizátor elektrický VAPO 2 v 1 za nejlepší cenu. Skvělou funkcí je i možnost si vybrat e-shopy s výdejním místem nebo pobočkou v Brně. Podívejte se na nejbližší obchod. Zobrazit zboží na Heurece.ZboziSkladem v Brně NUK Parní sterilizátor elektrický VAPO 2 v 1 Sterilizátory a ohřívače

Chcete dané zboží NUK Parní sterilizátor elektrický VAPO 2 v 1 koupit a mít doma co nejrychleji? Rozumíme vám a proto doporučujeme se podívat přímo na stránky obchodu zde, a nebo ověřit skladovost i na stránkách zbozi.cz, kde jsou desítky obchodů s podobným sortimentem Sterilizátory a ohřívače a nabízí osobní vyzvendutí ve městě Brno.


Informace

Pokud k produktu potřebujete produktovou dokumentaci, manuály, či podrobné složení k produktu 4008600028963 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Trendybaby.cz, kde jsou veškeré údaje aktuální.


Rozvoz zboží Sterilizátory a ohřívače NUK

- Doručení zboží po ČR do 1-3 pracovních dnů na vaši adresu nebo na výdejní místo
- desítky výdjeních a odběrných míst v Brně
- Můžete zvolit dopravu Trendybaby.cz pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurárem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)Informace: veškeré informace jakož to popis produktu NUK Parní sterilizátor elektrický VAPO 2 v 1, cena a jeho dosutpnost je informačnícho charakteru a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné aktuální informace se podívejte na stránky e-shopu/dodavatele (Trendybaby.cz) daného zboží.

Zákazníci často procházejí i tyto produkty:

Nabízíme i další podobný sortiment zboží
Brno Sterilizátory a ohřívače - zobrazit další