Produkt Grohe Sena - Ruční sprcha Stick, kartáčovaný Warm Sunset 26465DL0 - 5 let rozšířená záruka Brno

Popis: Sprchy a sprchové panely Grohe Sena - Ruční sprcha Stick, kartáčovaný Warm Sunset 26465DL0 - 5 let rozšířená záruka Grohe
Veškeré ruční sprchy GROHE obsahují separátní vnitřní rozvody, které chrání zářivý povrch GROHE StarLight před poškozením a zaručují, že povrch nikdy není příliš horký k dotyku. To je užitečné například ve chvíli, kdy čistíte vanu prostřednictvím velmi horké vody. Zobrazit celý popis zboží >>>

  • Grohe Sena - Ruční sprcha Stick, kartáčovaný Warm Sunset 26465DL0 - 5 let rozšířená záruka Sprchy a sprchové panely
Cena
4 007 Kč
Dostupnost produktu
30.01.2021
Doprava
od 129 Kč
Do obchodu » SIKO.CZ

Podrobnosti a popis výrobku s vyzvednutím v Brně

Toto zboží si můžete kouput v e-shopu SIKO.CZ, kde je nabízen za cenu 4 007 Kč. Produkt můžete vyzvednout na některé z prodejen v Brně nebona výjedních místech (např. zásilkovna, uloženka nebo PPL point - liší se dle prodejce). Podívejte se v e-shopu na skladovost zboží na prodejnách a výdejnách v Brně.

Vlastnosti Grohe Sena - Ruční sprcha Stick, kartáčovaný Warm Sunset 26465DL0 - 5 let rozšířená záruka Grohe

Specifikace Grohe Sena - Ruční sprcha Stick, kartáčovaný Warm Sunset 26465DL0 - 5 let rozšířená záruka naleznete zde, nebo přímo na stránkách prodejce SIKO.CZ Grohe, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za skvělou cenu 4 007 Kč.


Hodnocení zboží

Uživatelé internetu hodnotí tyto produkty následovně a dávají 4 hvězdy.Názory na Grohe Sena - Ruční sprcha Stick, kartáčovaný Warm Sunset 26465DL0 - 5 let rozšířená záruka

Lucie
Datum: před týdnem
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Grohe Sena - Ruční sprcha Stick, kartáčovaný Warm Sunset 26465DL0 - 5 let rozšířená záruka. A tento produkt mi vyhovuje.


Michal
Datum: před týdnem
Hodnocení: Produkt Grohe Sena - Ruční sprcha Stick, kartáčovaný Warm Sunset 26465DL0 - 5 let rozšířená záruka hodnotím kladně, líbí se mi jeho vlastnosti a jsem se vším spokojen a splňuje má očekávání.


Tomáš
Datum: před měsícem
Hodnocení: Od této značky Grohe mám již několik jiných produktů (kat. Sprchy a sprchové panely )a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.


Martina
Datum: před měsícem
Hodnocení Sprchy a sprchové panely: S obchodem v Brně SIKO.CZ mám dobré zkušenosti, a tak zde pravidelně nakupuji.

Parametry zboží:
- populární dodavatel a výrobce Grohe
- výrobní EAN 4005176459139 a identifikační kód G26465DL0
- prodejní zařazení Sprchy a sprchové panely


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

HeurekaKde koupit nejlevněji Grohe Sena - Ruční sprcha Stick, kartáčovaný Warm Sunset 26465DL0 - 5 let rozšířená záruka v Brně

Chcete ušetřit každou korunu? Od toho zde je i srovnávač cen Heureka, která vám poradí, který obchod prodává dané zboží Sprchy a sprchové panely Grohe Sena - Ruční sprcha Stick, kartáčovaný Warm Sunset 26465DL0 - 5 let rozšířená záruka za nejlepší cenu. Skvělou funkcí je i možnost si vybrat e-shopy s výdejním místem nebo pobočkou v Brně. Podívejte se na nejbližší obchod. Zobrazit zboží na Heurece.ZboziSkladem v Brně Grohe Sena - Ruční sprcha Stick, kartáčovaný Warm Sunset 26465DL0 - 5 let rozšířená záruka Sprchy a sprchové panely

Chcete dané zboží Grohe Sena - Ruční sprcha Stick, kartáčovaný Warm Sunset 26465DL0 - 5 let rozšířená záruka koupit a mít doma co nejrychleji? Rozumíme vám a proto doporučujeme se podívat přímo na stránky obchodu zde, a nebo ověřit skladovost i na stránkách zbozi.cz, kde jsou desítky obchodů s podobným sortimentem Sprchy a sprchové panely a nabízí osobní vyzvendutí ve městě Brno.


Informace

Pokud k produktu potřebujete produktovou dokumentaci, manuály, či podrobné složení k produktu 4005176459139 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce SIKO.CZ, kde jsou veškeré údaje aktuální.


Rozvoz zboží Sprchy a sprchové panely Grohe

- Doručení zboží po ČR do 1-3 pracovních dnů na vaši adresu nebo na výdejní místo
- desítky výdjeních a odběrných míst v Brně
- Můžete zvolit dopravu SIKO.CZ pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurárem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)Informace: veškeré informace jakož to popis produktu Grohe Sena - Ruční sprcha Stick, kartáčovaný Warm Sunset 26465DL0 - 5 let rozšířená záruka, cena a jeho dosutpnost je informačnícho charakteru a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné aktuální informace se podívejte na stránky e-shopu/dodavatele (SIKO.CZ) daného zboží.

Zákazníci často procházejí i tyto produkty:

Nabízíme i další podobný sortiment zboží
Brno Sprchy a sprchové panely - zobrazit další