Produkt Dveře Nestra1 80,bílá lak,levé WK NESTRA180L Brno

Popis: Dveře Dveře Nestra1 80,bílá lak,levé WK NESTRA180L Naturel
Moderní celolakovanéinteriérové dveře, kterébudou ozdobou každého interiéru. Rámová konstrukce s MDF rámem, ekologický UV vytvrzený lak.Dveře lze osadit jak do stávající ocelové zárubněv české normě nebo doobložkové zárubně. Dveře 60 mají BB zámek na klíč (rozteč 72 mm) . Zobrazit celý popis zboží >>>

  • Dveře Nestra1 80,bílá lak,levé WK NESTRA180L Dveře
Cena
5 790 Kč
Dostupnost produktu
04.02.2021
Doprava
od 349 Kč
Do obchodu » SIKO.CZ

Podrobnosti a popis výrobku s vyzvednutím v Brně

Toto zboží si můžete kouput v e-shopu SIKO.CZ, kde je nabízen za cenu 5 790 Kč. Produkt můžete vyzvednout na některé z prodejen v Brně nebona výjedních místech (např. zásilkovna, uloženka nebo PPL point - liší se dle prodejce). Podívejte se v e-shopu na skladovost zboží na prodejnách a výdejnách v Brně.

Vlastnosti Dveře Nestra1 80,bílá lak,levé WK NESTRA180L Naturel

Specifikace Dveře Nestra1 80,bílá lak,levé WK NESTRA180L naleznete zde, nebo přímo na stránkách prodejce SIKO.CZ Naturel, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za skvělou cenu 5 790 Kč.


Hodnocení zboží

Uživatelé internetu hodnotí tyto produkty následovně a dávají 5 hvězdy.Názory na Dveře Nestra1 80,bílá lak,levé WK NESTRA180L

Lucie
Datum: před týdnem
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Dveře Nestra1 80,bílá lak,levé WK NESTRA180L. A tento produkt mi vyhovuje.


Michal
Datum: před týdnem
Hodnocení: Produkt Dveře Nestra1 80,bílá lak,levé WK NESTRA180L hodnotím kladně, líbí se mi jeho vlastnosti a jsem se vším spokojen a splňuje má očekávání.


Tomáš
Datum: před měsícem
Hodnocení: Od této značky Naturel mám již několik jiných produktů (kat. Dveře )a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.


Martina
Datum: před měsícem
Hodnocení Dveře: S obchodem v Brně SIKO.CZ mám dobré zkušenosti, a tak zde pravidelně nakupuji.

Parametry zboží:
- populární dodavatel a výrobce Naturel
- výrobní EAN 5902743388801 a identifikační kód NESTRA180L
- prodejní zařazení Dveře


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

HeurekaKde koupit nejlevněji Dveře Nestra1 80,bílá lak,levé WK NESTRA180L v Brně

Chcete ušetřit každou korunu? Od toho zde je i srovnávač cen Heureka, která vám poradí, který obchod prodává dané zboží Dveře Dveře Nestra1 80,bílá lak,levé WK NESTRA180L za nejlepší cenu. Skvělou funkcí je i možnost si vybrat e-shopy s výdejním místem nebo pobočkou v Brně. Podívejte se na nejbližší obchod. Zobrazit zboží na Heurece.ZboziSkladem v Brně Dveře Nestra1 80,bílá lak,levé WK NESTRA180L Dveře

Chcete dané zboží Dveře Nestra1 80,bílá lak,levé WK NESTRA180L koupit a mít doma co nejrychleji? Rozumíme vám a proto doporučujeme se podívat přímo na stránky obchodu zde, a nebo ověřit skladovost i na stránkách zbozi.cz, kde jsou desítky obchodů s podobným sortimentem Dveře a nabízí osobní vyzvendutí ve městě Brno.


Informace

Pokud k produktu potřebujete produktovou dokumentaci, manuály, či podrobné složení k produktu 5902743388801 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce SIKO.CZ, kde jsou veškeré údaje aktuální.


Rozvoz zboží Dveře Naturel

- Doručení zboží po ČR do 1-3 pracovních dnů na vaši adresu nebo na výdejní místo
- desítky výdjeních a odběrných míst v Brně
- Můžete zvolit dopravu SIKO.CZ pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurárem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)Informace: veškeré informace jakož to popis produktu Dveře Nestra1 80,bílá lak,levé WK NESTRA180L, cena a jeho dosutpnost je informačnícho charakteru a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné aktuální informace se podívejte na stránky e-shopu/dodavatele (SIKO.CZ) daného zboží.

Zákazníci často procházejí i tyto produkty:

Nabízíme i další podobný sortiment zboží
Brno Dveře - zobrazit další