Produkt Držák toaletního papíru New Europe nástěnné, hranatý A49250CR Brno

Popis: Regály a poličky Držák toaletního papíru New Europe nástěnné, hranatý A49250CR Inda
Zobrazit celý popis zboží >>>

  • Držák toaletního papíru New Europe nástěnné, hranatý A49250CR Regály a poličky
Cena
1 784 Kč
Dostupnost produktu
11.02.2021
Doprava
od 129 Kč
Do obchodu » SIKO.CZ

Podrobnosti a popis výrobku s vyzvednutím v Brně

Toto zboží si můžete kouput v e-shopu SIKO.CZ, kde je nabízen za cenu 1 784 Kč. Produkt můžete vyzvednout na některé z prodejen v Brně nebona výjedních místech (např. zásilkovna, uloženka nebo PPL point - liší se dle prodejce). Podívejte se v e-shopu na skladovost zboží na prodejnách a výdejnách v Brně.

Vlastnosti Držák toaletního papíru New Europe nástěnné, hranatý A49250CR Inda

Specifikace Držák toaletního papíru New Europe nástěnné, hranatý A49250CR naleznete zde, nebo přímo na stránkách prodejce SIKO.CZ Inda, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za skvělou cenu 1 784 Kč.


Hodnocení zboží

Uživatelé internetu hodnotí tyto produkty následovně a dávají 4 hvězdy.Názory na Držák toaletního papíru New Europe nástěnné, hranatý A49250CR

Lucie
Datum: před týdnem
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Držák toaletního papíru New Europe nástěnné, hranatý A49250CR. A tento produkt mi vyhovuje.


Michal
Datum: před týdnem
Hodnocení: Produkt Držák toaletního papíru New Europe nástěnné, hranatý A49250CR hodnotím kladně, líbí se mi jeho vlastnosti a jsem se vším spokojen a splňuje má očekávání.


Tomáš
Datum: před měsícem
Hodnocení: Od této značky Inda mám již několik jiných produktů (kat. Regály a poličky )a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.


Martina
Datum: před měsícem
Hodnocení Regály a poličky: S obchodem v Brně SIKO.CZ mám dobré zkušenosti, a tak zde pravidelně nakupuji.

Parametry zboží:
- populární dodavatel a výrobce Inda
- výrobní EAN 8033163207285 a identifikační kód A49250CR
- prodejní zařazení Regály a poličky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

HeurekaKde koupit nejlevněji Držák toaletního papíru New Europe nástěnné, hranatý A49250CR v Brně

Chcete ušetřit každou korunu? Od toho zde je i srovnávač cen Heureka, která vám poradí, který obchod prodává dané zboží Regály a poličky Držák toaletního papíru New Europe nástěnné, hranatý A49250CR za nejlepší cenu. Skvělou funkcí je i možnost si vybrat e-shopy s výdejním místem nebo pobočkou v Brně. Podívejte se na nejbližší obchod. Zobrazit zboží na Heurece.ZboziSkladem v Brně Držák toaletního papíru New Europe nástěnné, hranatý A49250CR Regály a poličky

Chcete dané zboží Držák toaletního papíru New Europe nástěnné, hranatý A49250CR koupit a mít doma co nejrychleji? Rozumíme vám a proto doporučujeme se podívat přímo na stránky obchodu zde, a nebo ověřit skladovost i na stránkách zbozi.cz, kde jsou desítky obchodů s podobným sortimentem Regály a poličky a nabízí osobní vyzvendutí ve městě Brno.


Informace

Pokud k produktu potřebujete produktovou dokumentaci, manuály, či podrobné složení k produktu 8033163207285 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce SIKO.CZ, kde jsou veškeré údaje aktuální.


Rozvoz zboží Regály a poličky Inda

- Doručení zboží po ČR do 1-3 pracovních dnů na vaši adresu nebo na výdejní místo
- desítky výdjeních a odběrných míst v Brně
- Můžete zvolit dopravu SIKO.CZ pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurárem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)Informace: veškeré informace jakož to popis produktu Držák toaletního papíru New Europe nástěnné, hranatý A49250CR, cena a jeho dosutpnost je informačnícho charakteru a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné aktuální informace se podívejte na stránky e-shopu/dodavatele (SIKO.CZ) daného zboží.

Zákazníci často procházejí i tyto produkty:

Nabízíme i další podobný sortiment zboží
Brno Regály a poličky - zobrazit další