Produkt DIRT DEVIL M317-0 Aqua Clean Handheld Steam Cleaner Brno

Popis: Parní čističe DIRT DEVIL M317-0 Aqua Clean Handheld Steam Cleaner Dirt Devil
Parní čistič DIRT DEVIL M317-0 Aqua Clean Handheld Steam Cleaner:  Snadné použití, bohaté příslušenství a nízká hmotnost, to jsou předno… Zobrazit celý popis zboží >>>

  • DIRT DEVIL M317-0 Aqua Clean Handheld Steam Cleaner Parní čističe
Cena
1 499 Kč
Dostupnost produktu
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro

Podrobnosti a popis výrobku s vyzvednutím v Brně

Toto zboží si můžete kouput v e-shopu Alza.cz Elektro, kde je nabízen za cenu 1 499 Kč. Produkt můžete vyzvednout na některé z prodejen v Brně nebona výjedních místech (např. zásilkovna, uloženka nebo PPL point - liší se dle prodejce). Podívejte se v e-shopu na skladovost zboží na prodejnách a výdejnách v Brně.

Vlastnosti DIRT DEVIL M317-0 Aqua Clean Handheld Steam Cleaner Dirt Devil

Specifikace DIRT DEVIL M317-0 Aqua Clean Handheld Steam Cleaner naleznete zde, nebo přímo na stránkách prodejce Alza.cz Elektro Dirt Devil, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za skvělou cenu 1 499 Kč.


Hodnocení zboží

Uživatelé internetu hodnotí tyto produkty následovně a dávají 5 hvězdy.



Názory na DIRT DEVIL M317-0 Aqua Clean Handheld Steam Cleaner

Lucie
Datum: před týdnem
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze DIRT DEVIL M317-0 Aqua Clean Handheld Steam Cleaner. A tento produkt mi vyhovuje.


Michal
Datum: před týdnem
Hodnocení: Produkt DIRT DEVIL M317-0 Aqua Clean Handheld Steam Cleaner hodnotím kladně, líbí se mi jeho vlastnosti a jsem se vším spokojen a splňuje má očekávání.


Tomáš
Datum: před měsícem
Hodnocení: Od této značky Dirt Devil mám již několik jiných produktů (kat. Parní čističe )a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.


Martina
Datum: před měsícem
Hodnocení Parní čističe: S obchodem v Brně Alza.cz Elektro mám dobré zkušenosti, a tak zde pravidelně nakupuji.

Parametry zboží:
- populární dodavatel a výrobce Dirt Devil
- výrobní EAN 4012467031707 a identifikační kód 4721132
- prodejní zařazení Parní čističe


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

HeurekaKde koupit nejlevněji DIRT DEVIL M317-0 Aqua Clean Handheld Steam Cleaner v Brně

Chcete ušetřit každou korunu? Od toho zde je i srovnávač cen Heureka, která vám poradí, který obchod prodává dané zboží Parní čističe DIRT DEVIL M317-0 Aqua Clean Handheld Steam Cleaner za nejlepší cenu. Skvělou funkcí je i možnost si vybrat e-shopy s výdejním místem nebo pobočkou v Brně. Podívejte se na nejbližší obchod. Zobrazit zboží na Heurece.



ZboziSkladem v Brně DIRT DEVIL M317-0 Aqua Clean Handheld Steam Cleaner Parní čističe

Chcete dané zboží DIRT DEVIL M317-0 Aqua Clean Handheld Steam Cleaner koupit a mít doma co nejrychleji? Rozumíme vám a proto doporučujeme se podívat přímo na stránky obchodu zde, a nebo ověřit skladovost i na stránkách zbozi.cz, kde jsou desítky obchodů s podobným sortimentem Parní čističe a nabízí osobní vyzvendutí ve městě Brno.


Informace

Pokud k produktu potřebujete produktovou dokumentaci, manuály, či podrobné složení k produktu 4012467031707 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré údaje aktuální.


Rozvoz zboží Parní čističe Dirt Devil

- Doručení zboží po ČR do 1-3 pracovních dnů na vaši adresu nebo na výdejní místo
- desítky výdjeních a odběrných míst v Brně
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurárem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)



Informace: veškeré informace jakož to popis produktu DIRT DEVIL M317-0 Aqua Clean Handheld Steam Cleaner, cena a jeho dosutpnost je informačnícho charakteru a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné aktuální informace se podívejte na stránky e-shopu/dodavatele (Alza.cz Elektro) daného zboží.

Zákazníci často procházejí i tyto produkty:

Nabízíme i další podobný sortiment zboží
Brno Parní čističe - zobrazit další