Produkt Britax Römer Sourozenecký kočárek B-Ready Flame Red Brno

Popis: Kočárky Britax Römer Sourozenecký kočárek B-Ready Flame Red Britax Römer
Život se mění. Děti dospívají.  Rodiny se rozrůstají. My v Britaxu věříme, že váš kočárek by měl růst spolu s vámi.  Právě proto jsme navrhli přizpůsobitelný kočárek B-READY.  Plně funkční kočárek typu „vše v jednom“ pro novorozence až předškoláky.  Možnost jednoduché změny v aerodynamický tandem pro sourozence, bohatý na užitečné funkce.  A co, kd… Zobrazit celý popis zboží >>>

  • Britax Römer Sourozenecký kočárek B-Ready Flame Red Kočárky
Cena
14 690 Kč
Dostupnost produktu
24.04.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Trendybaby.cz

Podrobnosti a popis výrobku s vyzvednutím v Brně

Toto zboží si můžete kouput v e-shopu Trendybaby.cz, kde je nabízen za cenu 14 690 Kč. Produkt můžete vyzvednout na některé z prodejen v Brně nebona výjedních místech (např. zásilkovna, uloženka nebo PPL point - liší se dle prodejce). Podívejte se v e-shopu na skladovost zboží na prodejnách a výdejnách v Brně.

Vlastnosti Britax Römer Sourozenecký kočárek B-Ready Flame Red Britax Römer

Specifikace Britax Römer Sourozenecký kočárek B-Ready Flame Red naleznete zde, nebo přímo na stránkách prodejce Trendybaby.cz Britax Römer, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za skvělou cenu 14 690 Kč.


Hodnocení zboží

Uživatelé internetu hodnotí tyto produkty následovně a dávají 4 hvězdy.Názory na Britax Römer Sourozenecký kočárek B-Ready Flame Red

Lucie
Datum: před týdnem
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Britax Römer Sourozenecký kočárek B-Ready Flame Red. A tento produkt mi vyhovuje.


Michal
Datum: před týdnem
Hodnocení: Produkt Britax Römer Sourozenecký kočárek B-Ready Flame Red hodnotím kladně, líbí se mi jeho vlastnosti a jsem se vším spokojen a splňuje má očekávání.


Tomáš
Datum: před měsícem
Hodnocení: Od této značky Britax Römer mám již několik jiných produktů (kat. Kočárky )a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.


Martina
Datum: před měsícem
Hodnocení Kočárky: S obchodem v Brně Trendybaby.cz mám dobré zkušenosti, a tak zde pravidelně nakupuji.

Parametry zboží:
- populární dodavatel a výrobce Britax Römer
- výrobní EAN 4000984144352 a identifikační kód 81266
- prodejní zařazení Kočárky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

HeurekaKde koupit nejlevněji Britax Römer Sourozenecký kočárek B-Ready Flame Red v Brně

Chcete ušetřit každou korunu? Od toho zde je i srovnávač cen Heureka, která vám poradí, který obchod prodává dané zboží Kočárky Britax Römer Sourozenecký kočárek B-Ready Flame Red za nejlepší cenu. Skvělou funkcí je i možnost si vybrat e-shopy s výdejním místem nebo pobočkou v Brně. Podívejte se na nejbližší obchod. Zobrazit zboží na Heurece.ZboziSkladem v Brně Britax Römer Sourozenecký kočárek B-Ready Flame Red Kočárky

Chcete dané zboží Britax Römer Sourozenecký kočárek B-Ready Flame Red koupit a mít doma co nejrychleji? Rozumíme vám a proto doporučujeme se podívat přímo na stránky obchodu zde, a nebo ověřit skladovost i na stránkách zbozi.cz, kde jsou desítky obchodů s podobným sortimentem Kočárky a nabízí osobní vyzvendutí ve městě Brno.


Informace

Pokud k produktu potřebujete produktovou dokumentaci, manuály, či podrobné složení k produktu 4000984144352 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Trendybaby.cz, kde jsou veškeré údaje aktuální.


Rozvoz zboží Kočárky Britax Römer

- Doručení zboží po ČR do 1-3 pracovních dnů na vaši adresu nebo na výdejní místo
- desítky výdjeních a odběrných míst v Brně
- Můžete zvolit dopravu Trendybaby.cz pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurárem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)Informace: veškeré informace jakož to popis produktu Britax Römer Sourozenecký kočárek B-Ready Flame Red, cena a jeho dosutpnost je informačnícho charakteru a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné aktuální informace se podívejte na stránky e-shopu/dodavatele (Trendybaby.cz) daného zboží.

Zákazníci často procházejí i tyto produkty:

Nabízíme i další podobný sortiment zboží
Brno Kočárky - zobrazit další