Produkt BeSafe Izi Modular Black Cab 64 Autosedačka 61-105 Cm Brno

Popis: Autosedačky BeSafe Izi Modular Black Cab 64 Autosedačka 61-105 Cm BeSafe
BeSafe | Izi Modular Black Cab 64 Autosedačka 61-105 Cm Norská společnost HTS Besafe se zabývá výrobou dětských autosedaček více než 50 let. Bezpečnost dětí při cestování je pro ni na prvním místě, proto do vývoje bezpečných autosedaček vkládá veškeré své úsilí. První dětskou autosedačku BeSafe představila již v roce 1963 a před 25 lety představila… Zobrazit celý popis zboží >>>

  • BeSafe Izi Modular Black Cab 64 Autosedačka 61-105 Cm Autosedačky
Cena
9 890 Kč
Dostupnost produktu
28.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Trendybaby.cz

Podrobnosti a popis výrobku s vyzvednutím v Brně

Toto zboží si můžete kouput v e-shopu Trendybaby.cz, kde je nabízen za cenu 9 890 Kč. Produkt můžete vyzvednout na některé z prodejen v Brně nebona výjedních místech (např. zásilkovna, uloženka nebo PPL point - liší se dle prodejce). Podívejte se v e-shopu na skladovost zboží na prodejnách a výdejnách v Brně.

Vlastnosti BeSafe Izi Modular Black Cab 64 Autosedačka 61-105 Cm BeSafe

Specifikace BeSafe Izi Modular Black Cab 64 Autosedačka 61-105 Cm naleznete zde, nebo přímo na stránkách prodejce Trendybaby.cz BeSafe, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za skvělou cenu 9 890 Kč.


Hodnocení zboží

Uživatelé internetu hodnotí tyto produkty následovně a dávají 4 hvězdy.Názory na BeSafe Izi Modular Black Cab 64 Autosedačka 61-105 Cm

Lucie
Datum: před týdnem
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze BeSafe Izi Modular Black Cab 64 Autosedačka 61-105 Cm. A tento produkt mi vyhovuje.


Michal
Datum: před týdnem
Hodnocení: Produkt BeSafe Izi Modular Black Cab 64 Autosedačka 61-105 Cm hodnotím kladně, líbí se mi jeho vlastnosti a jsem se vším spokojen a splňuje má očekávání.


Tomáš
Datum: před měsícem
Hodnocení: Od této značky BeSafe mám již několik jiných produktů (kat. Autosedačky )a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.


Martina
Datum: před měsícem
Hodnocení Autosedačky: S obchodem v Brně Trendybaby.cz mám dobré zkušenosti, a tak zde pravidelně nakupuji.

Parametry zboží:
- populární dodavatel a výrobce BeSafe
- výrobní EAN 7043485800645 a identifikační kód 85802
- prodejní zařazení Autosedačky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

HeurekaKde koupit nejlevněji BeSafe Izi Modular Black Cab 64 Autosedačka 61-105 Cm v Brně

Chcete ušetřit každou korunu? Od toho zde je i srovnávač cen Heureka, která vám poradí, který obchod prodává dané zboží Autosedačky BeSafe Izi Modular Black Cab 64 Autosedačka 61-105 Cm za nejlepší cenu. Skvělou funkcí je i možnost si vybrat e-shopy s výdejním místem nebo pobočkou v Brně. Podívejte se na nejbližší obchod. Zobrazit zboží na Heurece.ZboziSkladem v Brně BeSafe Izi Modular Black Cab 64 Autosedačka 61-105 Cm Autosedačky

Chcete dané zboží BeSafe Izi Modular Black Cab 64 Autosedačka 61-105 Cm koupit a mít doma co nejrychleji? Rozumíme vám a proto doporučujeme se podívat přímo na stránky obchodu zde, a nebo ověřit skladovost i na stránkách zbozi.cz, kde jsou desítky obchodů s podobným sortimentem Autosedačky a nabízí osobní vyzvendutí ve městě Brno.


Informace

Pokud k produktu potřebujete produktovou dokumentaci, manuály, či podrobné složení k produktu 7043485800645 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Trendybaby.cz, kde jsou veškeré údaje aktuální.


Rozvoz zboží Autosedačky BeSafe

- Doručení zboží po ČR do 1-3 pracovních dnů na vaši adresu nebo na výdejní místo
- desítky výdjeních a odběrných míst v Brně
- Můžete zvolit dopravu Trendybaby.cz pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurárem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)Informace: veškeré informace jakož to popis produktu BeSafe Izi Modular Black Cab 64 Autosedačka 61-105 Cm, cena a jeho dosutpnost je informačnícho charakteru a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné aktuální informace se podívejte na stránky e-shopu/dodavatele (Trendybaby.cz) daného zboží.

Zákazníci často procházejí i tyto produkty:

Nabízíme i další podobný sortiment zboží
Brno Autosedačky - zobrazit další