Produkt BeSafe Anchor Belts Izi Kid, Combi Náhradní Upevňovací Pás Izi Kid, Izi Combi Brno

Popis: Autosedačky BeSafe Anchor Belts Izi Kid, Combi Náhradní Upevňovací Pás Izi Kid, Izi Combi BeSafe
přídavný pás k autosedačkám iZi Kid a iZi Combi k poutání proti směru jízdy pro další vozidlo Zobrazit celý popis zboží >>>

  • BeSafe Anchor Belts Izi Kid, Combi Náhradní Upevňovací Pás Izi Kid, Izi Combi Autosedačky
Cena
1 290 Kč
Dostupnost produktu
23.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Trendybaby.cz

Podrobnosti a popis výrobku s vyzvednutím v Brně

Toto zboží si můžete kouput v e-shopu Trendybaby.cz, kde je nabízen za cenu 1 290 Kč. Produkt můžete vyzvednout na některé z prodejen v Brně nebona výjedních místech (např. zásilkovna, uloženka nebo PPL point - liší se dle prodejce). Podívejte se v e-shopu na skladovost zboží na prodejnách a výdejnách v Brně.

Vlastnosti BeSafe Anchor Belts Izi Kid, Combi Náhradní Upevňovací Pás Izi Kid, Izi Combi BeSafe

Specifikace BeSafe Anchor Belts Izi Kid, Combi Náhradní Upevňovací Pás Izi Kid, Izi Combi naleznete zde, nebo přímo na stránkách prodejce Trendybaby.cz BeSafe, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za skvělou cenu 1 290 Kč.


Hodnocení zboží

Uživatelé internetu hodnotí tyto produkty následovně a dávají 5 hvězdy.Názory na BeSafe Anchor Belts Izi Kid, Combi Náhradní Upevňovací Pás Izi Kid, Izi Combi

Lucie
Datum: před týdnem
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze BeSafe Anchor Belts Izi Kid, Combi Náhradní Upevňovací Pás Izi Kid, Izi Combi. A tento produkt mi vyhovuje.


Michal
Datum: před týdnem
Hodnocení: Produkt BeSafe Anchor Belts Izi Kid, Combi Náhradní Upevňovací Pás Izi Kid, Izi Combi hodnotím kladně, líbí se mi jeho vlastnosti a jsem se vším spokojen a splňuje má očekávání.


Tomáš
Datum: před měsícem
Hodnocení: Od této značky BeSafe mám již několik jiných produktů (kat. Autosedačky )a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.


Martina
Datum: před měsícem
Hodnocení Autosedačky: S obchodem v Brně Trendybaby.cz mám dobré zkušenosti, a tak zde pravidelně nakupuji.

Parametry zboží:
- populární dodavatel a výrobce BeSafe
- výrobní EAN 7043485050019 a identifikační kód 85767
- prodejní zařazení Autosedačky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

HeurekaKde koupit nejlevněji BeSafe Anchor Belts Izi Kid, Combi Náhradní Upevňovací Pás Izi Kid, Izi Combi v Brně

Chcete ušetřit každou korunu? Od toho zde je i srovnávač cen Heureka, která vám poradí, který obchod prodává dané zboží Autosedačky BeSafe Anchor Belts Izi Kid, Combi Náhradní Upevňovací Pás Izi Kid, Izi Combi za nejlepší cenu. Skvělou funkcí je i možnost si vybrat e-shopy s výdejním místem nebo pobočkou v Brně. Podívejte se na nejbližší obchod. Zobrazit zboží na Heurece.ZboziSkladem v Brně BeSafe Anchor Belts Izi Kid, Combi Náhradní Upevňovací Pás Izi Kid, Izi Combi Autosedačky

Chcete dané zboží BeSafe Anchor Belts Izi Kid, Combi Náhradní Upevňovací Pás Izi Kid, Izi Combi koupit a mít doma co nejrychleji? Rozumíme vám a proto doporučujeme se podívat přímo na stránky obchodu zde, a nebo ověřit skladovost i na stránkách zbozi.cz, kde jsou desítky obchodů s podobným sortimentem Autosedačky a nabízí osobní vyzvendutí ve městě Brno.


Informace

Pokud k produktu potřebujete produktovou dokumentaci, manuály, či podrobné složení k produktu 7043485050019 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Trendybaby.cz, kde jsou veškeré údaje aktuální.


Rozvoz zboží Autosedačky BeSafe

- Doručení zboží po ČR do 1-3 pracovních dnů na vaši adresu nebo na výdejní místo
- desítky výdjeních a odběrných míst v Brně
- Můžete zvolit dopravu Trendybaby.cz pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurárem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)Informace: veškeré informace jakož to popis produktu BeSafe Anchor Belts Izi Kid, Combi Náhradní Upevňovací Pás Izi Kid, Izi Combi, cena a jeho dosutpnost je informačnícho charakteru a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné aktuální informace se podívejte na stránky e-shopu/dodavatele (Trendybaby.cz) daného zboží.

Zákazníci často procházejí i tyto produkty:

Nabízíme i další podobný sortiment zboží
Brno Autosedačky - zobrazit další