Produkt Aquaphor Topaz - výměnný filtrační modul Brno

Popis: Filtrační patrony Aquaphor Topaz - výměnný filtrační modul Aquaphor
Filtrační patrona Aquaphor Topaz - výměnný filtrační modul: Filtrační patrona Aquaphor Topaz je určena na kohoutky Aquaphor Topaz. Tento výměnný filtrační modul čistí kohoutkovou vodu pomocí vláknitých a granulovaných absorbentů. Výkon patrony je 0,3 l/min, její životnost je 750 litrů. Během životnosti filtračního modulu bude vaše… Zobrazit celý popis zboží >>>

  • Aquaphor Topaz - výměnný filtrační modul Filtrační patrony
Cena
390 Kč
Dostupnost produktu
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro

Podrobnosti a popis výrobku s vyzvednutím v Brně

Toto zboží si můžete kouput v e-shopu Alza.cz Elektro, kde je nabízen za cenu 390 Kč. Produkt můžete vyzvednout na některé z prodejen v Brně nebona výjedních místech (např. zásilkovna, uloženka nebo PPL point - liší se dle prodejce). Podívejte se v e-shopu na skladovost zboží na prodejnách a výdejnách v Brně.

Vlastnosti Aquaphor Topaz - výměnný filtrační modul Aquaphor

Specifikace Aquaphor Topaz - výměnný filtrační modul naleznete zde, nebo přímo na stránkách prodejce Alza.cz Elektro Aquaphor, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za skvělou cenu 390 Kč.


Hodnocení zboží

Uživatelé internetu hodnotí tyto produkty následovně a dávají 4 hvězdy.Názory na Aquaphor Topaz - výměnný filtrační modul

Lucie
Datum: před týdnem
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Aquaphor Topaz - výměnný filtrační modul. A tento produkt mi vyhovuje.


Michal
Datum: před týdnem
Hodnocení: Produkt Aquaphor Topaz - výměnný filtrační modul hodnotím kladně, líbí se mi jeho vlastnosti a jsem se vším spokojen a splňuje má očekávání.


Tomáš
Datum: před měsícem
Hodnocení: Od této značky Aquaphor mám již několik jiných produktů (kat. Filtrační patrony )a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.


Martina
Datum: před měsícem
Hodnocení Filtrační patrony: S obchodem v Brně Alza.cz Elektro mám dobré zkušenosti, a tak zde pravidelně nakupuji.

Parametry zboží:
- populární dodavatel a výrobce Aquaphor
- výrobní EAN 4600987001111 a identifikační kód 4821967
- prodejní zařazení Filtrační patrony


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

HeurekaKde koupit nejlevněji Aquaphor Topaz - výměnný filtrační modul v Brně

Chcete ušetřit každou korunu? Od toho zde je i srovnávač cen Heureka, která vám poradí, který obchod prodává dané zboží Filtrační patrony Aquaphor Topaz - výměnný filtrační modul za nejlepší cenu. Skvělou funkcí je i možnost si vybrat e-shopy s výdejním místem nebo pobočkou v Brně. Podívejte se na nejbližší obchod. Zobrazit zboží na Heurece.ZboziSkladem v Brně Aquaphor Topaz - výměnný filtrační modul Filtrační patrony

Chcete dané zboží Aquaphor Topaz - výměnný filtrační modul koupit a mít doma co nejrychleji? Rozumíme vám a proto doporučujeme se podívat přímo na stránky obchodu zde, a nebo ověřit skladovost i na stránkách zbozi.cz, kde jsou desítky obchodů s podobným sortimentem Filtrační patrony a nabízí osobní vyzvendutí ve městě Brno.


Informace

Pokud k produktu potřebujete produktovou dokumentaci, manuály, či podrobné složení k produktu 4600987001111 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré údaje aktuální.


Rozvoz zboží Filtrační patrony Aquaphor

- Doručení zboží po ČR do 1-3 pracovních dnů na vaši adresu nebo na výdejní místo
- desítky výdjeních a odběrných míst v Brně
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurárem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)Informace: veškeré informace jakož to popis produktu Aquaphor Topaz - výměnný filtrační modul, cena a jeho dosutpnost je informačnícho charakteru a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné aktuální informace se podívejte na stránky e-shopu/dodavatele (Alza.cz Elektro) daného zboží.

Zákazníci často procházejí i tyto produkty:

Nabízíme i další podobný sortiment zboží
Brno Filtrační patrony - zobrazit další